Červenec 2014

Lana Del Rey

26. července 2014 v 20:32 | Alien |  Art
Ahoj, rozhodla jsem se nakreslit Lanu. Vzhledem k tomu, že venku je zamračeno (okolí Třebíče) a fotky jsou pořízené z mobilu, tak nejsou dobře osvětlené a kvalita taky stojí za prd. Třeba je časem nahradím kvalitnějšími. :)
Formát: A3
Typ: Portrét
Doba kreslení: Přibližně 4 a půl hodiny
Použitý materiál: Tužky- B-1, B-2, B-3, vodové barvy, černá propiska na obtažení věnečku.

Rozmalované...

To písmo bylo snad to nejhorší :D


Pokud taky kreslíš, tak mi pošli odkaz na tvůj blog. Hrozně mě baví se dívat na ostatní výkresy :)

Nízké sebevědomí nás ničí! Změn to!

20. července 2014 v 16:40 | Alien
Tohle téma jsem chtěla naprosto ignorovat, avšak jak jsem si četla články dívek, které jsou nejspíš svým vzhledem tak zaujaté, že zapomněly na svoje dobré stránky, jsem se rozhodla pomoct najít ZDRAVÉ sebevědomí v každém z nás.
Neříkám, že jsem sebevědomá a že potřebuju všem radit, protože jsem hrozně chytrá, bla bla bla… Ale sama taky potřebuju trošku víc sebevědomí, a když si to všechno hezky sepíšu, tak budu vědět, kde dělám chybu, protože ať dělám, co dělám, jsem hrozně stydlivá a podle mě v tom hraje velkou roli už zmíněné sebevědomí.


Gify, co mě fakt dostaly

17. července 2014 v 20:29 | Alien
Jelikož jsem si v poslední době velmi oblíbila vtipné gify, tak bych se s nimi chtěla podělit také s vámi. Enjoy it!! ;DJaký gif vás nejvíc rozesmál?? :D


10 důvodů, proč jsem ráda, že nejsem kluk

11. července 2014 v 12:25 | Alien |  Tagy
1. Nemusím schovávat své city. Kluci ty své city "hrdinsky" skrývají.
2. Můžu mít dlouhé nebo krátké vlasy a nikomu to nebude připadat divné. Kluci mají většinou krátké vlasy a na ty s těma dlouhými se divně dívají.
3. Holky mají v obchodech s oblečením větší výběr.
4. Můžu se šíleně zamilovat do známé osobnosti a všichni to omluví tím, že jsem trapná holka. Když kluk šílí z nějaké známé osobnosti, je prostě podle společnosti nazýván "buzerantem".
5. S kamarádkami můžu probírat kluky a tak nějak si ulevit. Zato kluci před sebou NIKDY nic takového neřeší, protože "city k holkám jsou přece trapný".
6. Můžu si obléknout jakoukoli barvu, třeba trička, a nebude mě nikdo pomlouvat, že vypadám jako" transka".
7. Můžu brečet u romantických filmů. Kluci přece NEBREČÍ.
8. Svůj vzhled si můžu vylepšit make-upem.
9. Holky můžou dělat klučičí věci (skateboard, počítačové hry,…) a přitom to okolí bere jako normální. Když kluk dělá holčičí věci, tak ho okolí automaticky nazve "buznou".
10. Holky neřeší své konflikty mlácením a rvačkou.
Jaké myslíte, že jsou další výhody, když jste holka?

Ten pocit- trapas v těláku

3. července 2014 v 12:28 | Alien
Vím, že týdenní téma "ten pocit" byl asi před měsícem, ale to bych nebyla já, kdybych si to nenapsala do mobilu a pak na to zapomněla. Takže tady máte opožděný článek.

Asi každý z nás zná ten pocit, když se nám stane něco opravdu trapného. Nejhorší na tom je, když je u toho někdo jiný. Pak začne smršť smíchu a vám je tak nějak do breku nebo rudnete. Mě osobně je v ten moment hrozné teplo, tím pádem se začnu potit a červenat se. Nějaké ty trapasy se mi stávají docela často, takže už to ani neřeším a směju se s ostatními.
Na konci roku jsme v tělocviku hráli basket a hádejte, co se mi nestane? Proběhla výměna stan, ale mě to nějak uniklo asi jsem zase byla v nějakém svém jiném světě :D . Začalo se hrát a já jsem se dostala k míči. Celá šťastná sprintuju ke koši, ke kterému jsem si myslela, že je protihráče. K mému neštěstí nebyl protihráče, ale náš. Nikdo za mnou neběžel ani se mi nepokoušel vzít míč. Ostatní na mě jen něco řvali, ale já si myslela, že mě jen povzbuzují. Měla jsem pocit neporazitelnosti. Najednou jsem u koše a jako naschvál dám koš. Začala jsem skákat radostí. Otočím se a všichni kolem mě leží na zemi a smějí se tak, že nemůžou ani chodit. Dokonce ani učitelka nepředstírala, že se nesměje. Chvíli mi trvalo, než mi došlo, co se stalo. Také jsem dostala záchvaty smíchu a chvilku jsme se jen tak tlemili jako telata :D.
Od té doby, se vždy ujišťuji, na kterou stanu mám běžet. No jsem prostě blbka no :D.


Taky máte nějaký podobný vtipný zážitek? Podělte se s ním pod článek, ať si sama nepřipadám jako tele :D

Absolvent 2005-2014

1. července 2014 v 17:44 | Alien
Rozhodla jsem se sepsat pár svých vzpomínek na svojí třídu. Vím, že to asi nikoho nezajímá, ale můžete mi dát vědět, jak jste se loučili vy! :)

Je konec školního roku. Jsou tady prázdniny. Je tady loučení s mojí (teď už bývalou) třídou. Je to smutné, a zároveň tak neuvěřitelné, že devět let chození na základku už končí. Ve třídě nás bylo 25, avšak všichni se všemi skvěle vycházeli. Byli jsme skvělý kolektiv. Na FB máme společnou skupinu, kde se pořád bavíme, ale jak dlouho to ještě bude trvat?
Od září zase od začátku. S čistým štítem nastupuji na svoji vysněnou střední školu. Strašně jsem se tam těšila, ale teď, když je už i po rozlučce s mojí bývalou třídou, se bojím. Bojím se, že tam nebudeme stejný kolektiv jako na základce. Bojím se, že holky na intru budou nějaké pipky, které stále mluví jen o klucích a líčení. Třeba moje budoucí třída bude ještě lepší. Třeba si právě tam najdu svoje nejlepší kamarády.
Na konci roku jsme se s třídou velmi sblížili. Školní výlet by byl vážně voprus, ale my si ze všeho dokážeme najít to nejlepší, takže to nakonec byla sranda. Vyřazování bylo velmi emoční, loučení se bylo snad to nejtěžší na celém dni. Večer jsme měli rozlučku. No prostě rozlučka- hudba, sranda, alkohol-pšššt ;) Jeden nejmenovaný spolužák to rozjel tak, že si ho rodiče odváželi už asi v deset :D. Nakonec jsem se tam bavila s jedním klukem, se kterým si nikdy tak nějak nemám co říct. On sice nepil (abstinent jak prase), ale byla sranda. Udělala jsem spoustu fotek i videí. Ráno jsem se probudila sice s troškou bolesti hlavy, ale stálo to za to. Poslední týdny jsem si skvěle užila. Budou mi chybět.


Máte stejné pocity? Jak se těšíte na střední? Na jakou střední školu jdete? Jak jste si užili základku a jaké bylo vaše vysvědčení?

Sice jsem si říkala, že sem fotky přidávat nebudu,ale tak co? Stejně jsem tady jako otevřená kniha! Enjoy!

S Chrisem ( vůbec neřešte můj výraz) a v pozadí je moje nej kámoška Lucka :D

A s nejmenovaným chcípákem, který odjel už v deset :D

(Fotky jsou z mobilu a se štapným osvětlením, takže no hate za kvalitu :DD)