Srpen 2014

Konec prázdnin 2014

30. srpna 2014 v 20:06 | Alien |  Něco jako deník? :D
Tak jo, už je to tady. V neděli odjíždím na intr. Bojím se? Překvapivě ne. Hmm, divný. V neděli to všechno začne od začátku. Nový kamarádi, nový učitelé, nová já? Uvidíme.


Rytina jelena + "návod"

20. srpna 2014 v 20:35 | Alien |  Art
Ahoj, nevím proč, ale v poslední době jsem si hodně zamilovala doplňky s jelenem a celkově je jelen a srna strašně krásné zvíře. Když jsem viděla tento obrázek (we <3 it), tak jsem si řekla " A dělej holka, tohle musíš nakreslit". Kresbu rytinou jsem tady na blogu ještě nezveřejnovala, tak tady to máte. Je to snadné a zvládne to každý.
Inspirace: obrázek ->
Formát: A4
Typ: Rytina zvířete
Doba kreslení: 2 hodiny? Asi
Materiál: Voskovka, černá tuš, a něco, čím budete vyrývat.

1, KROK Vezmi si jakoukoliv barvu voskovky a s ní vymaluj POCTIVĚ celý papír ( barvy můžeš střídat, vše je jen na tobě)


2, KROK Tuší vymaluj celý papír. Počkej až to uschne a pak ještě jednou, pro lepší efekt.


3, KROK Vem si něco, čím se dá rýt a udělej ten nejlepší art, ze kterého si každý sedne na zadek :D Pak mi to samozřejmě ofoť a pošli :DDíky za přečtení tohoto článku, měj pěkný den!!!

11 divných věcí, které jsem dělala, když jsem byla malá

19. srpna 2014 v 20:37 | Alien |  Tagy
1. Často jsem dělala "duck face", ani nevím proč, ale strašně mě to bavilo. No jo, už jako malá jsem byla velký Swagger :DD

2. Nesnesla jsem, když jsem měla špinavé ruce. Tak jsem je prostě utřela do svého oblečení. Máma mi říkala " Šmurino" ( v našem nářečí je to něco jako nepořádnice, nebo špinavec :D)
3. Strašně ráda jsem dělala věci, co jsem měla zakázané. Např. jsme byli na chatě a děda tam měl nový auto. Já jsem měla tříkolku a jezdila jsem kolem toho auta. Samozřejmě mi to děda zakázal, jenže já jsem kolem toho jezdila tak dlouho, než jsem to nové auto nepoškrábala.
4. Když jsem malovala, tak jsem vždy princeznám namalovala vlasy, jako nějaké mraky :DD
Fotka ->

(ohh I was so talented :D)

5. Uměla jsem počítat snad do tisíce, ještě než jsem šla do školy. Vždycky jsem ukazovala, jak umím počítat a celý od jedničky do tisíce jsem počítala nahlas a všechny to sralo štvalo.
6. Když se mě někdo zeptal, jestli mám kluka, tak jsem říkala, že ne, že jsem homosexuál :D Ani jsem pořádně nevěděla, co to je. Nebo naopak jsem lhala, že jo, že se i s vymyšleným dotyčným pusinkujeme. Kid´s logic :DD
7. Hrozně jsem se bála odrazu na dně hrnku. Vždy, když jsem pila čaj, jsem se dívala na dno a myslela si, že ten odraz je nějaký "bubák".
8. Ráda jsem si hrála na princezny. Měla jsem šaty, korunku, malovala jsem se,… Jednou jsem do těch oblečků narvala dědu a hrály jsme si na princezny :D
9. Když už jsme u toho dědy…Nevím proč, ale pořád jsem mu výstřihem u trička lezla na břicho, jako klokan :,D
10. Kupovala jsem si časopisy Dáda, Méda Pusík, Medvídek Pů, Kačer Donald, … Jaké jste měly nejradši časopisy vy?
11. Byla jsem zamilovaná do Ashe z Pokémonů, do Herryho Pottera, a spoustu dalších najednou a vždycky večer jsem si počítala, do kolika jsem jich vlastně zamilovaná. Jednou jsem jich tam měla snad osm. :D

A co jste dělali jako malí vy? Rozhodně se o to podělte v komentářích, ráda se zasměju. :)

Bonus- vydíte nějaký rozdíl?? :DD
Dříve a Teď