Prosinec 2015

"Ideální" svět? Kde?

15. prosince 2015 v 21:20 | Alien |  Úvahy
Asi před rokem jsem řešila, jak naplnit svůj život, aby byl ideální, abych se chovala tak, jak se ode mě čeká… žila jsem podle potřeb ostatních. Myslela jsem si, že jsem "ideální". Je svět jen o tom, aby bylo všechno "ideální"? Pak by zde nezbylo nic výjimečného, nikdo by neměl co řešit… ty výjimečné. Všichni by byli "ideální"… Všichni by měli ideální váhu, výšku, vzdělání…
Kašlu na to, proč být ideální? Pro to, aby na nás byl někdo pyšný? Aby nás někdo obdivoval?
Jak se vlastně pozná, co nebo kdo je "ideální" a kdo už ne?
V Září jsem onemocněla rakovinou a rozhodla jsem se, že až se vyléčím, tak přestanu být "ideální" a začnu žít podle toho, jaká budu chtít být a ne podle toho, co je "ideální", protože jsem zjistila jedno… i když jsem byla "ideální", tak to bylo všechno k hovnu, protože jsem stejně skončila s nemocí, kterou si nezasloužím, kterou si nikdo nezaslouží.
Vždycky jsem věřila v Karmu, chovala jsem se "ideálně" a doufala, že mě nikdy nic špatného nezastihne, bohužel si to vybírám zvracením při léčbě, ztrátou vlasů i obočí,… ztracením sama sebe. Takže Karma a ideální svět mě velice zklamali.

Děkuji za dočtení tohoto článku. Mějte krásný život a serte na to, co je "ideální", protože ideální svět nikdy nebude a nikdy nebyl! A jaký na to máte názor vy?